تبلیغات
انصار نیوز - جنگ نرم . جنگ اراده هاست
www.anasernews.mihanblog.com

نماینده ولی فقیه درسپاه:

جنگ نرم . جنگ اراده هاست

به گزارش انصارنیوزآیت الله سعیدی

نماینده ولی فقیه درسپاه بااشاره به خیانت ها

دشمن وبه کارگیری شیوه های مختلف در مقابل

ملت ایران . جنگ نرم را جنگ اراده ها خواندند.


حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی:


جنگ نرم، جنگ اراده‌هاست
سپاه نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به خباثت دشمن و به کارگیری شیوه‌های مختلف در تقابل با ملت ایران، جنگ نرم را جنگ باور و اعتقاد توصیف کرد.
به گزارش خبرنگار سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در اولین همایش فرماندهان و مسئولین نیروی دریایی سپاه به تشریح ابعاد و مراتب ولایت‌مداری پرداخت.
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی ابعاد اعتقادی، رفتاری و عملیاتی، پیوند عاطفی و همسویی و همرایی با ولایت را از مهمترین ابعاد ولایت‌مداری خواند اظهار داشت: تبعیت و اطاعت محض از ولی از دیگر ابعاد ولایت‌مداری است.
وی ولایت‌مداری را متفاوت از ولایت‌پذیری توصیف و تصریح کرد: برخی افراد تنها در کلام ولایت‌مدار هستند اما در رفتار و عملکرد ولایت‌پذیری ندارند.
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی با بیان اینکه یکی از ابعاد مدیریتی فرمانده معظم کل قوا این است که معظم له مایلند فرماندهان انگیزه را ایجاد کنند گفت: وقتی تدبیر مقام معظم رهبری بر رفتن نیروی دریایی سپاه به بندرعباس است تعبد و اطاعت محض از این فرمان مهم و ارزشمند می‌باشد.
نماینده ولی فقیه در سپاه تکلیف‌مداری را مبنای عملکرد تمامی انسان‌های ولایت‌مدار خواند و اظهار داشت: آنچه موجب سعادت انسان‌ها می‌شود تکلیف‌مداری است.
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی با اشاره به مراتب ولایت‌مداری، ولایت‌مدارترین افراد را در طول تاریج امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) عنوان و خاطرنشان کرد: اکنون نیز می‌توان میان کسانی که در خط مقدم ولایت‌مداری از زمان حضرت امام(ره) تا زمان مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) بودند رتبه‌بندی کنیم.
وی نوع حرکت افراد در برهه‌های حساس پیش روی انقلاب را معیاری برای ولایت‌مداری آنان خواند.
نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه شرایط ما اکنون شرایط حساسی است گفت: ما در آستانه فتح خیمه معاویه‌ایم و به سمت ظهور امام زمان(عج) پیش می رویم. مردم ما باید بیش از گذشته صبر و استقامت داشته باشند.
وی جنگ نرم را جنگ اراده‌ها دانست و افزود: دشمنان همواره مشغول توطئه و خباثت هستند و از شیطنت خود کوتاه نمی‌آیند مگر اینکه ما از اهداف و مرام خود دست برداریم.
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی در پایان یکی از مهم‌ترین اقدامات به منظور زمینه‌سازی ظهور را کادرسازی عنوان و تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه در امر آموزش عقیدتی و تعمیق معنویت با عنوان الگو و نمونه مطرح است و نوع تلاشی که انجام گرفته نشان از اهتمام مسئولان به پایه و اساس معنوی، اعتقادی و باور نیروها دارد.
نوشته شده در تاریخ 1391/04/24 توسط انصار نیوز
درباره وبلاگ
تماس باما
تماس با ما
تبلیغات

لوگوما

لوگوهمسنگران

لـوگوی دوسـتان

چهت تبادل لوگوابتدالوگومارادرج کنید.سپس به ماخبربدید
حمایت میکنیم
islamicaz
دوستان

نویسندگان
آرشیو خبرها
همسنگران
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

بلاگ اسکین
ابزار وبلاگ